KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846167

nr 1384 6167

Alvin Silvrants, "Godmothers offer". Signerad, daterad 2019. Akryl på duk, 70x50 cm, oramad

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 15 mars 2021
kl 18:14:13